Personal

Personal, lärare och instruktörer hos Hundens Hus

cilla-danielsson-vd-med-hallon-hundenshusSE

Cilla Danielsson

VD / Visionär
E-post: cilla@hundenshus.se

Läs mer > 


Annika Guri

Hundpsykolog / Lärare
E-post: Annika@hundenshus.se

Läs mer >


claudia-videla-hundenshus.se-stockholm

Claudia Videla

Hundpsykolog / Lärare
E-post: claudia@hundenshus.se

Läs mer >


genny-nicklasson_hundenshusSE

Genny Nicklasson

Hundinstruktör, hundfrisör, hundmassör/ Lärare
E-post: genny@hundenshus.se

Läs mer >


Catrine Lindström

Hundpsykolog
E-post: Catrine.lindstrom@hundenshus.se

Läs mer >


Pernilla Zetterman

Hundinstruktör och Terapi- & Skolhundsteam
Epost: Pernilla@hundenshus.se

Läs mer >


karin-och-rosie1

Karin Forster

Hundpsykolog/Lärare
E-post: 
karin.forster@hundenshus.com

Läs mer >


Katarina Gylesjö

Hundpsykolog
E-post: katarina.gylesjo@hundenshus.se

Läs mer >


Annika Dahlberg

Hundpsykolog
E-post: annika.dahlberg@hundenshus.se

Läs mer >


Mimmi Bergström

Hundpsykolog/Lärare
E-post: mimmi@hundenshus.se

Läs mer >


Jennifer Hasslund

Hundpsykolog
E-post: Jennifer.hasslund@hundenshus.se

Läs mer >


Marina Larsson Hammarström

Hundpsykolog
E-post: Marina@hundenshus.se

Läs mer >


Susanna Achitz

Hundpsykolog
E-post: susanna@hundenshus.se

Läs mer >


Ewa Wulkan

Hundinstruktör, Hundpsykolog, Hundbeteendevetare
E-post: ewa@hundenshus.se

Läs mer >



Mattias Wikstrand

Hundinstruktör, blivande Hundpsykolog
E-post: mattias@hundenshus.se

Läs mer >


Jane Skarp

Hundinstruktör, Hundpsykolog (pågående utbildning)
E-post: jane@hundenshus.se

Läs mer >

 
HÄR FINNS HUNDENS HUS
 
• Stockholm >>
• Göteborg >>
• Skåne >>
• Uppsala >>
• Sundsvall >>
 
 
FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

 

 
OM HUNDENS HUS AB

Vi är ett kunskapscentrum för människor med hundar.
Hundens Hus finns på flera ställen i Sverige. Vi utbildar också på webben.

Vi ger dig och din hund en gedigen och kvalitetssäkrad utbildning.

VÄLKOMMEN!

 
KONTAKTUPPGIFTER

HUNDENS HUS STOCKHOLM
Åkeshovs Gårdsväg 6,
168 38 Bromma

E-post: stockholm@hundenshus.se

Tel: 08-29 17 74

Org. Nr: 556797-5254
PlusGiro: 540233-4

© Hundens Hus AB 2020