Personal

Personal, lärare och instruktörer hos Hundens Hus

cilla-danielsson-vd-med-hallon-hundenshusSE

Cilla Danielsson

VD / Visionär
E-post: cilla@hundenshus.com

Läs mer > 


Annika Guri

Hundinstruktör / Lärare
E-post: annika@hundenshus.com

Läs mer >


claudia-videla-hundenshus.se-stockholm

Claudia Videla

Hundinstruktör
E-post: claudia@hundenshus.com

Läs mer >


genny-nicklasson_hundenshusSE

Genny Nicklasson

Hundinstruktör
E-post: genny@hundenshus.com

Läs mer >

lena-andersson-hundenshusSE-stockholm

Lena Andersson

Lärare
E-post: lena@hundenshus.com

Läs mer >

lena-karlsson-hundenshus.se-stockholm

Lena Karlsson

Hundinstruktör
E-post: lena.karlsson@hundenshus.com

Läs mer > 


lisa-bjorgren-hundenshus.se-stockholm

Lisa Björkgren

Hundinstruktör / Lärare
E-post: Lisa@hundenshus.com

Läs mer >


Lotta Nilsdotter

Hundinstruktör / Lärare
E-post: lotta@hundenshus.com

Läs mer >


Sofie Nilsson

Hundinstruktör
E-post: sofie.nilsson@hundenshus.com

Läs mer >


karin-och-rosie1

Karin Forster

Hundinstruktör och lärare
E-post: 
karin.forster@hundenshus.com

Läs mer >


martina-s

Martina Sivautt

Hundinstruktör
E-post: martina.sivautt@hundenshus.com

Läs mer >


Katarina Gylesjö

Hundinstruktör
E-post: katarina.gylesjo@hundenshus.se

Läs mer >


Elin Sandström

Hundinstruktör
E-post: elin.sandstrom@hundenshus.se

Läs mer >

hundenshus_logo-rred-200px
 
 

HÄR FINNS HUNDENS HUS

• Stockholm >>
• Göteborg >>
• Sundsvall >>
 
 
FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

 

OM HUNDENS HUS AB

Vi är ett kunskapscentrum för människor med hundar.
Hundens Hus finns på flera ställen i Sverige. Vi utbildar också på webben och i Cillas mobila app.

Vi ger dig en gedigen, kvalitetssäkrad utbildning.

VÄLKOMMEN!
 

KONTAKTUPPGIFTER

HUNDENS HUS STOCKHOLM
Åkeshovs Gårdsväg 6,
168 38 Bromma

E-post: stockholm@hundenshus.com

Tel: 08-29 17 74

Org. Nr: 556797-5254
PlusGiro: 540233-4
Information om kakor / cookies

©Hundenshus AB 2016